Filtr wody Edel Wasser Gold z montażem

Edel Wasser Gold
 • promocja
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 274,00 zł 3 637,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3274.00

Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 546,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Skład zestawu:

 • Filtr do wody EdelWasser Gold

 • Przewody przyłaczeniowe 5 metrów

 • Montaż w cenie (do 14 dni od otrzymania produktu)

 • Instrukcja użytkowania 

 • Gwarancja 24 miesiące 

   Zepter EdelWasser to najdoskonalszy system oczyszczania wody, który pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno pieniądze, które wydałbyś na zakup wody butelkowanej, jak również pieniądze, które wydałbyś na energię, ale przede wszystkim będzie chronił Twoje zdrowie i środowisko naturalne.

   To kompaktowe i łatwe w instalacji urządzenie cechujące się estetycznym wzornictwem, doskonale wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Można je zainstalować w dowolnym miejscu - w biurze, w domu, na recepcji.

   Wzornictwo łączy nowoczesność z tym, co najważniejsze - troską o zdrowie, środowisko naturalne oraz Twój domowy budżet. W obliczu rosnącego zapotrzebowania na wodę pitną oraz postępującego wyczerpywania się jej naturalnych źródeł, Zepter za pośrednictwem EdelWasser zapewnia własne, nieograniczone źródło czystej wody pitnej.

   Zainstaluj EdelWasser firmy Zepter w swoim domu i ciesz się krystalicznie czystą, świeżą wodą każdego dnia.

CZYSTA, ŹRÓDLANA WODA PROSTO Z KRANU W TWOJEJ KUCHNI 

CHROŃ SWOJE ZDROWIE

Najlepszy sposób, aby chronić zdrowie Twoje i Twojej rodziny - to niemal niewyczerpalne źródło najczystszej wody prosto z kranu w Twoim domu.System oczyszczania wody EdelWasser firmy Zepter będzie zaopatrywał Cię w najczystszą wodę, zaspokajając wszystkie Twoje potrzeby. Pijąc dziennie 2-3 l oczyszczonej przez urządzenie EdelWasser wody, możesz poprawić kondycję swojego organizmu, wzmocnić system odpornościowy i poprawić stan zdrowia.

Usuwając niebezpieczne zanieczyszczenia
 z wody eliminujesz zagrożenia, jakie stwarzają te toksyczne substancje, które mogą wywołać katastrofalne skutki nie tylko jednorazowo, ale także te, objawiające się po wielu dniach, tygodniach, latach... Procesy chemiczne stosowane w miejskich ośrodkach oczyszczania wody u jej źródeł komunalnych (zbiorniki miejskie) mogą pozostawićszkodliwe odpady i resztki, jak również zniekształcić smak pitnej wody; one również są usuwane w trakcie kompletnego 5-stopniowego procesu filtracji wody. Antybakteryjny filtr to pewność, że Twoja woda jest wolna od szkodliwych bakterii i wirusów, które wywołują choroby oraz gwarancja niezawodnej ochrony zdrowia Twojej rodziny.

Spożywanie odpowiedniej ilości wody korzystnie wpływa na nasz wygląd i urodę; skóra, cera, włosy, paznokcie i oczy będą lśnić nowym blaskiem. Rozpieszczaj swoją twarz, myjąc ją tylko i wyłącznie czystą wodą. Twoje ciało doceni zwiększone spożycie wody, a osoby pasjonujące się sportem, rekreacjąlub fitness natychmiast ujrzą lepsze rezultaty. Nie zapomnij o swoich zwierzakach i roślinach - one również będą Ci wdzięczne za czystą wodę z EdelWasser firmy Zepter. 

Urządzenie Edel Wasser firmy Zepter usuwa wszystko, co szkodliwe z Twojej wody, zapewniając Ci najczystszą, przejrzystą, źródlaną wodę, której picie to czysta przyjemność. 
 
 

ZMIEŃ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA

Oszczędzaj pieniądze, chroń zdrowie i środowisko z pomocą tego genialnego, efektywnego urządzenia. Dzięki niemu odkryjesz nową jakość życia. Mycie warzyw czy gotowanie w czystej wodzie poprawi i uwydatni smak potraw oraz sprawi, że posiłki będą zdrowsze. Kamień - to już przeszłość, a narzędzia i naczynia w Twojej kuchni będą błyszczeć i z pewnością służyć Ci dłużej. Stosuj oczyszczoną wodę także do nawilżaczy powietrza i oddychaj zdrowo. Korzystaj z EdelWasser firmy Zepter, w zależności od Twoich potrzeb. Wlej oczyszczoną przez urządzenie wodę do swojego żelazka parowego, a nie będzie ono już pozostawiać żadnych śladów na Twoich ubraniach. Dzięki EdelWasser, poczujesz na swoim podniebieniu nowy wymiar smaku kawy i herbaty. Przechowuj wodę w lodówce, gdy chcesz przygotować orzeźwiające letnie napoje.
Eleganckie, nowoczesne wzornictwo
 będzie się imponująco prezentować w dowolnym miejscu Twojego domu, w którym zapragniesz zainstalować tęfontannę dobrego samopoczucia. Niech Edel Wasser firmy Zepter - źródło zdrowia, najczystszej wody pitnej stanie się sercem Twojego domu. 
  

5 - STOPNIOWA FILTRACJA - GWARANCJA JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA

SPOSÓB DZIAŁANIA WIELOSTOPNIOWEGO 
SYSTEMU FILTRACJI EDEL WASSER:


KROK 1, 2: FILTR NEO-SENSE
Filtr neo-sense ma za zadanie redukować chlor, zapach, lotne związki organiczne (VOC).

KROK 3: FILTR ODWRÓCONEJ OSMOZY (RO)
Filtr odwróconej osmozy służy do eliminacji znajdujących się w wodzie: pięciowartościowego arsenu, baru, kadmu, selenu, radu 226/228, trójwartościowego chromu, sześciowartościowego chromu, ołowiu, azotanów i azotynów.
JAK DZIAŁA ODWRÓCONA OSMOZA?
Efektem procesu odwróconej osmozy jest czysta woda, która powstaje po przepuszczeniu jej przez membranę filtra, usuwającą zanieczyszczenia. Dzięki sile ciśnienia, wychwytuje obecne w wodzie zanieczyszczenia. Jest to jedna z najczęściej używanych na świecie metod oczyszczania wody.

KROK 4: FILTR INNO-SENSE
Filtr inno-sense służy do redukcji materiałów absorbujących zapachy, co wpływa na polepszenie smaku wody. Oddziałuje również na zmniejszenie zawartości chloru oraz lotnych związków organicznych (VOC).

KROK 5: FILTR ANTYBAKTERYJNY
Filtr antybakteryjny zawiera srebro, znane z właściwości zapobiegających rozmnażaniu się mikroorganizmów, dzięki czemu utrzymuje filtr w czystości.

EDELWASSER FIRMY ZEPTER JEST ZASILANY CIŚNIENIEM
EdelWasser funkcjonuje w oparciu o moc ciśnienia wody i nie wymaga zasilania energią elektryczną. W przypadku, gdy ciśnienie wody zasilające urządzenie jest zbyt wysokie, Edel Wasser sam redukuje jego poziom, by zapobiec uszkodzeniu urządzenia. Jest poręczny i praktyczny, nawet do wypełniania większych zbiorników, np. tych używanych podczas gotowania.

 
 

ŚWIEŻA, CZYSTA WODA!

  DANE TECHNICZNE
NAZWA PRODUKTU  EDEL WASSER
MODEL  PWC-670-GOLD
METODA UZDATNIANIA  ODWRÓCONA OSMOZA
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA  3,9 l (1,03 galona)
WYMIARY  200 mm (szer.) X 390 mm
 (gł.) X 370 mm (wys.)
WAGA NETTO  4,5 kg
WYDAJNOŚĆ  76,8 L/d (25 °C, 138 kPa)
 (20,03 gal/d – 77 °F, 20 psi)
CIŚNIENIE ROBOCZE  138 kPa - 827 kPa
TEMPERATURA PRACY  5 °C - 35 °C (41 °F - 95 °F)
 
 

O ZDROWIU

CZY WIESZ, CO ZAWIERA WODA, KTÓRĄ PIJESZ KAŻDEGO DNIA?

Woda: element niezbędny do życia
Woda stanowi około 60 % masy naszego ciała. Ten fakt powinien każdemu z nas uzmysłowić, jak ważną rolę woda odgrywa w naszym życiu. Mimo to, większość osób pije jej zbyt mało. Skutki niedoboru wody mogą mieć zarówno jednorazowe, jak i długoterminowe negatywne skutki dla naszego organizmu. Funkcjonowanie każdego systemu w naszym organizmie jest zależne od wody.  

Niedobór wody może prowadzić do odwodnienia, w wyniku którego organizm nie jest w stanie prawidłowo wykonywać podstawowych funkcji życiowych.

Nawet niewielki niedobór wody może doprowadzić do obniżenia poziomu energii i wywołać osłabienie, natomiast poważniejsze odwodnienie może fatalnie odbić się na na naszym zdrowiu. Aby ustrzec się przed odwodnieniem i mieć pewność, że dostarczasz organizmowi odpowiednią dawkę wody, kiedy czujesz pragnienie świadomie sięgaj właśnie po wodę. 

Zepter International, ekspert w dzidzinie zdrowego stylu życia, zaleca spożywanie od 2-3 l czystej, filtrowanej wody dziennie. 

Jakość wody, którą pijesz = jakość Twojego życia
Woda jest elementem niezbędnym do życia. Obecnie odnotowuje się zwiększone zapotrzebowanie na wodę. Czysta woda odgrywa fundamentalną rolę w naszym życiu, a jej jakość ma bezpośredni wpływ na stan naszego zdrowia, a przez to - na jakość życia. Podstawowe źródła czystej wody powoli wyczerpują się, przez co teraz trudniej jest zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wodę pitną. 

Woda z kranu
Czy możemy mieć pewność, że woda którą pijemy jest czysta? Nawet jeśli oczyszczona w filtrach woda jest czysta i zdatna do picia, musi pokonać sieć często przestarzałych podziemnych rurociągów, wykonanych z ołowiu lub miedzi. Fluoryzowana woda może być szkodliwa dla dzieci, dlatego też niezbędne jest stosowanie filtrów, które oczyszczają wodę z kranu.

Benzyna, fluorki, środki farmakologiczne, pestycydy, ołów, azbest, azotany- wszystkie te substancje są rozpuszczone w wodzie, którą pijesz. Zidentyfikowano już ponad 800 rodzajów zanieczyszczeń, znajdujących się w wodzie. Udowodniono również, że nawet niewielki kontakt z wieloma zanieczyszczeniami, pochodzącymi z wody, ma niebezpieczny wpływ na człowieka, wywołuje poczucie dyskomfortu, choroby, uszkodzenia wątroby czy nerwów, a nawet może prowadzić do powstania zmian nowotworowych w organizmie!

Wady wody butelkowanej
 • W większości przypadków woda butelkowana NIE jest czystsza od wody z kranu.
 • Jest 1900 razy droższa od wody z kranu.
 • Ciężka i nieporęczna.
 • Tylko jedna na pięć butelek poddawana jest recyclingowi.
 • Rynek producentów wody butelkowanej jest o wiele trudniej kontrolować, niż państwowe ośrodki oczyszczania wody.
 • Proces produkcji, transport i recycling plastikowych butelek ma ogromnie negatywny wpływ na środowisko naturalne.

STAN TWOJEGO ZDROWIA ZALEŻY OD JAKOŚCI WODY, KTÓRĄ SPOŻYWASZ
 
 

ZALETY PRODUKTU

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA, NOWOCZESNE WZORNICTWO, SKUTECZNOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

SYSTEM EDELWASSER SYGNOWANY MARKĄ ZEPTER INTERNATIONAL TO:
 • Zaawansowana technologia
 • Niezrównana jakość materiałów
 • System certyfikowany i przetestowany przez Stowarzyszenie Jakości Wody, zgodny z międzynarodowymi normami  NSF / ANSI 42, 53 i 58
 • Niepowtarzalne, kompaktowe wzornictwo
 • Niezawodność i rzetelność firmy Zepter International

FUNKCJE ZAAWANSOWANEGO 
TECHNOLOGICZNIE SYSTEMU EDELWASSER:

 • Bezprzewodowe oczyszczanie wody - nie wykorzystuje energii elektrycznej
 • Funkcja ciągłego wypływu wody
 • Równomierne ciśnienie wody
 • Zamknięty zbiornik, zapobiegający wtórnemu zanieczyszczeniu oraz zapewniający dodatkową ochronę sanitarną
 • System antybakteryjny powstrzymuje rozmnażanie się mikroorganizmów w zbiorniku wody

SYSTEM FILTRACJI WODY
ARKUSZ WYNIKÓW

BRAND: ZEPTER INTERNATIONAL - MODEL: PWC-670 

System został przebadany i uzyskał certyfikat Stowarzysznia Jakości Wody, które potwierdziło jego zgodność z normami: NSF / ANSI 42, 53 i 58 dotyczącymi redukcji wyszczególnionych poniżej substancji. Stężenie wskazanych substancji w wodzie wpływającej do systemu zostało zredukowane do poziomu nieprzekraczającego dopuszczalne limity, przewidziane dla wody filtrowanej, zgodnie z zaleceniami: NSF / ANSI 42, 53 i 58. 

 Substancja  Maksymalne
dopuszczalne
stężenie
(mg/l)
 Średnia zawartość
w wodzie 
nieoczyszczonej
(mg/l)
 Średnia zawartość w wodzie 
oczyszczonej Zepter 
Edel Wasser
(mg/l)
 Minimalny
procent redukcji 
zanieczyszczeń (%)
 Średni procent 
redukcji
zanieczyszczeń (%)
Arsen (pięciowartościowy) 0.010 0.3017 0.001406 99.3 99.5
Bar 2.0 10.7 0.054 92.4 99.5
Rad 226/228 5 pCi/L 25 pCi/L 5 pCi/L N/A N/A
Kadm 0.005 0.0309 0.000154 97.3 99.5
Chrom (sześciowartościowy) 0.1 0.3011 0.001894 98.1 99.4
Chrom (trójwartościowy) 0.100 0.2999 0.000669 99.5 99.8
Ołów 0.010 0.1448 0.000344 99.3 99.8
Azotany/Azotyny 10 29.6 4.8 78.5 84.4
Selen 0.05 0.1145 0.000399 99.5 99.7
TDS <187.5 726.7 18.9 96.3 97.4
Estetyczny chlor ≥ 50% redukcji 2.07 0.56 54.53 72.8
Lotne związki organiczne (VOC)* ≥ 95% redukcji 0.3274 0.0008 94.3 99.7

Testy przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych - wyniki uzyskane w warunkach nielaboratoryjnych mogą się od nich różnić.

OGÓLNE PARAMETRY TECHNICZNE
  Pojemność znamionowa 681,4 l - dla lotnych związków organicznych
16655,8 l - dla chloru estetycznego
  Min-maks. ciśnienie robocze: 138kPa ~ 827kPa (20 psi ~ 120 psi)
  Min-maks. temperatura wody wypływającej: 5 °C ~ 35 °C
  Natężenie przepływu 0,26 l/min - dla lotnych związków organicznych
1,89 l/min - dla chloru estetycznego
  Dzienna wydajność (uzależniona od ciśnienia 
  roboczego)
112,8 l/dzień (29,8 GPD)
  Wskaźnik wydajności 16,1 %

Nie stosuj wody, która nie spełnia norm mikrobiologicznych lub jej jakość nie jest znana bez dokonania odpowiedniej dezynfekcji przed lub poza systemem.
 • Zapoznaj się z instrukcją obsługi i instalacji urządzenia.
   
 

ODNAJDŹ WŁASNE ŹRÓDŁO CZYSTEJ WODY

 • 5-stopniowy system filtracji, zapewniający krystalicznie czystą wodę
 • Filtracja oparta na metodzie odwróconej osmozy - jeden z najpowszechniej stosowanych procesów oczyszczania wody na świecie
 • System antybakteryjny
 • Certyfikowany i przetestowany przez Stowarzyszenie Jakości Wody, spełniający międzynarodowe normy NSF/ANSI 42, 53 i 58
 • Funkcja ciągłego wypływu wody
 • Funkcja równomiernego ciśnienia wody
 • Zamknięty zbiornik zapobiegający wtórnemu zanieczyszczeniu wody
 • Cichy - działa wykorazystując ciśnienie wody, co oznacza, że nie posiada żadnych elementów elektrycznych
 • Bezprzewodowy - nie jest zasilany energią elektryczną
 • Ekonomiczny - nie musisz już wydawać pieniędzy na wodę butelkowaną
 • Oszczędność energii - bez prądu, wykorzystuje tylko siłę ciśnienia wody
 • Przyjazny dla środowiska (koniec z plastikowymi butelkami)
 • Wygodny - zajmuje mało miejsca (idealny do małych pomieszczeń i kuchni)
 • Zgrabna obudowa niewielkich rozmiarów (nie ma potrzeby przeznaczania dodatkowego miejsca pod zlewem, aby zainstalować urządzenie)
 • Efektywny (teraz możesz cieszyć się rześkim, wyrazistym smakiem najczystszej wody)
 • Łatwy w instalacji i utrzymaniu (Zepter zadbał o wszystko)
 • Prosty, niezawodny i skuteczny
 • Genialne, eleganckie, nowoczesne wzornictwo

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl